برش لیزر مس که توسط دستگاه های پیشرفتۀ برش لیزر فلزات انجام می گیرد، با دقت بالا بر روی ورق های فولادی پیاده می شود. نسخۀ اولیۀ دستگاه های برش لیزر در سال 1965 ساخته شد و مورد استفاده قرار گرفت. با گذشت زمان توانسته فناوری ساخت دستگاه های برش لیزر فلزات را تغییر دهند و به طبع آن شاهد رشد و توسعۀ کاربرد دستگاه های برش لیزر مس و دیگر فلزات به صورت کاملاً حرفه ای باشیم.

برش لیزر نیک دارای سابقۀ طولانی در زمینۀ ارائه خدمات انواع برش لیزر فلزات می باشد. بدین وسیله تولیدکنندگان بزرگ و کوچک می توانند متناسب با نوع کالایی که تولید می کنند، با قیمت ارزان و کیفیت بالا سفارشات  برش لیزر مس مورد نیاز خود را به این مجموعه بسپارند.

ویژگی دستگاه برش لیزر مس

از مهمترین ویژگی دستگاه برش لیزر مس می توان به حداکثر ضخامت 6 میلی متری آن اشاره نمود. البته متناسب با مقدار سختی ورق، ممکن است ضخامت آن تا مقدار 10% تغییر یابد. با استفاده از دستگاه  برش لیزر فلزات، در مدت زمان اندک می توان تعداد قطعات برش خوردۀ زیادی را تولید نموده و در اختیار صنعت گران قرار داد. چنین دستگاه هایی توانسته تغییرات قابل توجهی در صنایع مختلف ایجاد کند.

با بهره گیری از دستگاه برش لیزر مس می توان هر گونه طرح پیچیده ای را با ظرافت کامل بر روی ورق های مسی پیاده سازی نمود، بدون آنکه نگران لب پریدگی و ناهمواری لبه های برش فلزات بود. امروزه امکان دریافت خدمات برش لیزر مس در تهران توسط مجموعه های معتبر و با سابقه در این حوزه مهیا است.

طرح برش و حکاکی، ابعاد و ضخامت ورق فلزات از عوامل مهم تعیین قیمت برش لیزر مس و دیگر فلزات محسوب می شود.

جهت اطلاع از هزینۀ سفارش برش لیزر خدمات مورد نیاز خود مانند خدمات برش لیزر برنج ، می توانید با کارشناسان فنی برش لیزر نیک تماس بگیرید.

شرکت برش لیزر نیک 

آدرس: کرج، منطقه صنعتی کمالشهر، روبروی ظفر 2

تلفن تماس: 026.34804448 - 026.34804447

فکس: 026.34804449

تلفن همراه: 09123636808 وطن دوست - 09125020159 دامغانی

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 807
نمایش همه
علاقه مندی ها ()