تولیدی سنگ آسیاب ولیم به صورت انحصاری در حوزۀ تولید و فروش سنگ آسیاب متناسب با نیاز صنایع تولید دانه های خوراکی طیور و دام، آردسازی غلات و غیره انجام می دهد. برخی از صنایع نیازمند به تهیۀ سنگ آسیاب برای آسیاب و خرد نمودن مصالح ساختمانی، غلات خوراکی، غلات طیور و دامی، مواد معدنی و ... می باشند. طبیعتاً متناسب با نوع کاربری که دارند، می توانند از خدمات  تولیدی سنگ آسیاب ولیم بهره مند گردند. جهت ساخت سنگ آسیاب نیاز به استفاده از ماشین آلات مخصوص برش سنگ و همچنین تهیۀ سنگ های مخصوص یک تکه است که بتوانند سنگ آسیاب با کیفیت و یکدستی را تهیه نمایند.

فروش سنگ آسیاب ولیم با نمره های مختلف

تولیدی سنگ آسیاب ولیم یکی از اولین تولید کنندگان طرح در زمینۀ سنگ های آسیاب در ایران فعالیت خود را آغاز نموده و همواره توانسته با بررسی بازار جهانی، سنگ های آسیاب با نمره های متفاوتی را متناسب با مشاغل مختلف تولید و در دسترس صنعت گران قرار دهد. همواره جلب رضایت مشتری از اهداف اصلی این مجموعۀ معتبر شناخته می شود.

تولیدی سنگ آسیاب بر اساس نیاز صنایع، با بهره گیری از ابزارآلات مخصوص همچون اره و سنگ زنی اقدام به تولید سازۀ بتنی برای راه اندازی ساختمان آسیاب سنگ شکن می نمایند. لازم به ذکر است که تولید سنگ آسیاب بر اساس ماشین آلات مخصوصی که جهت امور آسیاب و یا خرد کردن ساخته شده اند، صورت می گیرد. سنگ های آسیاب با نمره های مختلفی توسط تولیدی سنگ آسیاب ولیم صورت می گیرد چون ارتباط مستقیم با دستگاه های آسیاب، ظرفیت دستگاه و میزان درصد خرد شدن و آسیاب مواد مختلف خواهد داشت.

جهت راهنمایی برای خرید سنگ آسیاب ولیم با نمره های مختلف می توانید با کارشناسان فروش تولیدی سنگ آسیاب ولیم تماس حاصل فرمائید. تولیدی سنگ آسیاب ولیم به دلیل سابقۀ فعالیتی که دارند، می توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

سنگ آسیاب ولیم

آدرس : ارومیه - کیلومتر 2 جاده دریا چی چست - 100 متر بعد از سه راه صداقه یا کارخانه پاکدیس - جنب بنگاه مشاور املاک - احمد زاده - داخل گاراژ

ایمیل: youhanyoussef0@gmail.com

شماره تماس : 04432383049

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

تولید و فروش سنگ آسیاب دیاموند : تولیدی سنگ آسیاب ولیم
تولید و فروش سنگ آسیاب دیاموند : تولیدی سنگ آسیاب ولیم
پنجشنبه 3 فروردین 1402 در ساعت 18 : 46 دقیقه
تماس بگیرید
مرکز فروش سنگ آسیاب : تولیدی سنگ آسیاب ولیم
مرکز فروش سنگ آسیاب : تولیدی سنگ آسیاب ولیم
چهارشنبه 2 فروردین 1402 در ساعت 22 : 17 دقیقه
تماس بگیرید
دانستنی های مهم سنگ آسیاب : تولیدی سنگ آسیاب ولیم
دانستنی های مهم سنگ آسیاب : تولیدی سنگ آسیاب ولیم
شنبه 25 دی 1400 در ساعت 13 : 53 دقیقه
تماس بگیرید
قیمت انواع سنگ آسیاب: سنگ آسیاب
قیمت انواع سنگ آسیاب: سنگ آسیاب
یکشنبه 31 مرداد 1400 در ساعت 10 : 14 دقیقه
تماس بگیرید
استفاده از سنگ آسیاب: سنگ آسیاب ولیم
استفاده از سنگ آسیاب: سنگ آسیاب ولیم
یکشنبه 31 مرداد 1400 در ساعت 10 : 4 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 6 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 519
نمایش همه
علاقه مندی ها ()