کوپلینگ از جمله قطعاتی است که در طراحی سیستم مکانیکی ماشین آلات مورد استفاده قرار گرفته می شود. کوپلینگ روتکس Rotex یکی از انواع قطعات موجود در بازار محسوب می گردد، که امکان انتخاب سایزی متناسب با سازه های مکانیکی وجود دارد. کوپلینگ Rotex از سه بخش اصلی و مجزا تشکیل شده است و این مسئله باعث یکپارچگی این نوع قطعه می گردد. کوپلینگ Rotex دارای وزن پایین و در عین حال دارای قابلیت تحمل گشتاور و نیروهای بسیار بالا می باشد. فروش کوپلینگ روتکس در سایزهای متفاوت صورت می پذیرد و این چنین می توان متناسب با سیستم های مکانیکی متفاوت، مناسب ترین سایز کوپلینگ روتکس را انتخاب نمود. شرکت کیهان افزار زاگرس در لیست محصولات خود، توانسته اند موفق به عرضۀ کوپلینگ روتکس در سایزهای استاندارد و مناسب گردند.

مزیت خرید کوپلینگ Rotex

کوپلینگ Rotex نوعی کوپلینگ انعطاف پذیر از مدل پیچشی می باشد که به منظور انتقال گشتاور مثبت طراحی می شود. این نوع کوپلینگ از دو قطعۀ فلزی و یک قطعۀ رابط الاستیکی پلی اورتان برخوردار می باشد. بدین ترتیب دارای عملکرد خاصی می باشد و در طراحی سیستم های مکانیکی مخصوص مورد استفاده قرار گرفته می شود. رابط الاستیکی از نوع پلی اورتان ساخته می شود و به شکل ستاره طراحی شده و پره های آن میان دو قطعۀ فلزی قرار می گیرد. شرایط مناسبی را برای کاهش انرژی و لرزش های وارده بوجود می آورد. هنگام خرید کوپلینگ روتکس بایستی تمام جوانب را مد نظر قرار دهید و در نهایت کاربردی ترین سایز کوپلینگ Rotex را انتخاب نمائید.

جهت خرید و دریافت لیست قیمت  کوپلینگ روتکس می توانید با کادر فروش شرکت کیهان افزار زاگرس تماس بگیرید. این مجموعۀ معتبر بر حسب نیاز بازار توانسته اند موفق به فروش انواع کوپلینگ در سایزهای متفاوت گردند. در این صورت، صاحبان صنایع، قادر به انتخاب مناسب ترین سایز کوپلینگ روتکس خواهند بود.

در این مقاله به صورت مختصر به معرفی کوپلینگ روتکس می پردازیم چون از این نوع کوپلینگ در طراحی سیستم های مکانیکی به کار برده می شود. کوپلینگ Rotex از سه اجزای مهم منجمله دو قطعۀ فلزی و یک قطعۀ الاستیکی از جنس پلی اورتان ساخته شده است. طراحی کوپلینگ روتکس به صورت یکپارچه است و دارای وزن پایین می باشد. این نوع کوپلینگ دارای تحمل گشتاور و نیروی بسیار بالا می باشد. هنگام خرید کوپلینگ روتکس بایستی متناسب با سیستم های مکانیکی، بهترین انتخاب را داشته باشید. طراحی قطعۀ الاستیکی میان قطعات فلزی به نحوی است که دارای پره می باشد و قابلیت کاهش انرژی و لرزش های وارده را دارد.

موارد کاربرد و خرید کوپلینگ روتکس

از ویژگی های شاخص کوپلینگ روتکس می توان به دوام بالای آن در برابر شرایط محیطی و همچنین تغییرات دمایی بالا اشاره نمود و بهترین گزینه برای به کارگیری در مناطق گرم و مرطوب محسوب می گردد. خرید کوپلینگ Rotex را می توانید در دسته بندی کوپلینگ های انعطاف پذیری ملاحظه نمائید. هم اکنون بیشترین کاربرد کوپلینگ روتکس را می توانید در سیستم های مکانیکی که دارای لرزش زیاد هستند، مشاهده نمائید. لازم به ذکر است که از ویژگی های شاخص کوپلینگ روتکس می توان به قابلیت ضد ارتعاشی بودن آن اشاره نمود.

از مزایای کوپلینگ Rotex می توان به قدرت بالای آن در برابر لرزش اشاره نمود و همچنان می تواند دقت بالای خود را حفظ کند. لازم به ذکر است که قطعات کوپلینگ روتکس را می توان برای دستگاه هایی با لرزش و ارتعاشات بسیار کم ولی دور بالا استفاده نمود. در همین راستا، فروش کوپلینگ روتکس در دسته بندی کوپلینگ های انعطاف پذیر مطلوب صورت می پذیرد. عمدۀ کاربرد کوپلینگ روتکس را می توانید در صنعت ساخت سیستم های کنترل صنعتی، تجهیزات پزشکی و ... مشاهده نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت کوپلینگ Rotex می توانید با شرکت کیهان افزار زاگرس تماس بگیرید.

  شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 191
نمایش همه
علاقه مندی ها ()