"تیونیل کلراید چیست؟" موضوع این مقاله را به خود اختصاص می دهد و صاحبان صنایع مختلف، متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، خواستار خرید تیونیل کلراید هستند. با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که تیونیل کلراید دارد، دارای کاربرد گسترده ای می باشد و نقش بسزایی در مصارف داروسازی، ساخت رزین و انواع رنگ دارد. تونیل کلراید با فرمول شیمیایی SOCI2، که یک ترکیب شیمیایی است با جرم مولی 118.97 گرم بر مول تولید می شود. از ویژگی های ظاهری مادۀ تیونیل کلراید می توان به حالت مایع بی رنگ و شفاف آن اشاره نمود، که البته رنگ آن مایل به زرد است. صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا از جمله تولید کنندگان بزرگ در حوزۀ مواد شیمیایی، توانسته اند در لیست محصولات خود، موفق به تولید و فروش تیونیل کلراید، آمونیوم فرمات و ... گردند.

خواص تیونیل کلراید

مادۀ تیونیل کلراید دارای ساختار لوییس با 3 پیوند کوالانسی درون مولکولی، از نوع اشتراکی و اتم مرکزی جفت الکترون ناپیوندی می باشد. این نوع مولکول به اتم های مجاور ناهمسان متصل می گردد و در ساختار آن، نمی توان تقارن خاصی را ملاحظه نمود و به همین دلیل به عنوان یک مولکول قطبی محسوب می گردد. از دیگر ویژگی های ساختاری و خواص تیونیل کلراید می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • دارای خاصیت اسیدی
  • دارای چگالی نسبی 1.676
  • دارای نقطۀ ذوب -104.5 درجه سانتی گراد
  • در دمای اتاق به شکل مایع بی رنگ مایل به زرد با بوی تند
  • نقطۀ جوش مادۀ تیونیل کلراید برابر با 78.8 درجه سانتی گراد

تیونیل کلراید به عنوان یک ترکیب معدنی است که ماهیت استراتژیک علمی و صنعتی دارد. فروش تیونیل کلراید به عنوان یک محصول دانش بنیان توسط مهندسین اختراع شده و دارای تأییدیه های علمی و صنعتی در صنایع شیمیایی می باشد. هم اکنون جهت خرید تونیل کلراید و بنزیل کلراید می توانید با واحد فروش هلیدنگ شیمیایی شهرابی تماس بگیرید.

تیونیل کلراید یک مادۀ شیمیایی است که دارای ساختار مولکولی SOCI2 با جرم مولی 118.97 گرم بر مول، چگالی 1.63 گرم بر متر مکعب، دمای ذوب -104.5 درجه سانتی گراد، دمای جوش 74.6 درجه سانتی گراد و قابلیت انحلال پذیری در آب به صورت reacts می باشد. مادۀ تیونیل کلراید دارای گرانروی 0.6 پواز و ضریب شکست 1.517 nd می باشد. از ویژگی های شکل ظاهری تیونیل کلراید می توان به شفاف بودن، بی رنگی مایل به زرد و حالت مایع در دمای اتاق اشاره نمود. در حال حاضر توسط صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا، با تأییدیه های علمی و صنعتی صنایع شیمیایی توانسته اند موفق به تولید و فروش تیونیل کلراید گردند.

مزیت و موارد کاربرد تیونیل کلراید

هدف کلی از تولید و عرضۀ تیونیل کلراید، رفع نیاز داخلی صنایعی همچون داروسازی، ترکیبات اولیه متریال رنگ سازی، ساخت رزین و سموم زراعی و نباتی می باشد. بدین وسیله خرید تیونیل کلراید به عنوان یک کالای اساسی در صنایع مختلف صورت می گیرد و در گذشته شاهد واردات این نوع مادۀ شیمیایی بودیم ولی هم اکنون توسط تولید کنندگان داخلی، می توان با قیمت ارزان موفق به خرید تیونیل کلراید شد. قیمت تیونیل کلراید بر اساس میزان حجم تعیین می گردد و جهت استعلام قیمت چنین مواد شیمیایی می توانید با واحد فروش کارخانجات شیمیایی شهرابی تماس حاصل فرمائید.

تیونیل کلراید از جمله موادی است که در صنعت ساخت نسل جدید باتری های لیتیومی مورد استفاده قرار گرفته می شود. لازم به ذکر است که خرید تیونیل کلراید در صنایع شیمیایی و پلیمری به عنوان یک مادۀ واکنشگر، جهت کلراسیون یونی گروه های عاملی به کار برده می شود. با توجه به اینکه تیونیل کلراید به عنوان یک مایع خورنده با فشار بخار نسبتاً بالا به شمار می رود، در بسته بندی مشخص و استاندارد به بازار عرضه می شود. جهت سفارش تیونیل کلراید می توانید با هلیدنگ شیمیایی شهرابی تماس حاصل فرمائید.

صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا 

آدرس دفتر مرکزی:تهران،جنت آباد شمالی،خیابان 12 متری اول شمالی،بن بست بهارستان16،پلاک 10

آدرس کارخانه:

شهرک صنعتی اشتهارد(شعبه البرز)

صفادشت(شعبه تهران)

شهرک صنعتی بیستون(شعبه کرمانشاه)

ایمیل: Info@EngShahrabi.Com

شماره تماس:

تلفن همراه:09127016594 

تلفن ثابت:02128426594

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 184
نمایش همه
علاقه مندی ها ()