در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی های کوپلینگ شبکه ای یا Grid آشنا سازیم. به طور کلی طراحی و ساخت کوپلینگ در دسته بندی های متفاوت منجمله کوپلینگ صلب و انعطاف پذیر صورت می پذیرد. در مقالات متعددی با نحوۀ به کارگیری و هدف از طراحی و ساخت کوپلینگ آشنا هستید که به منظور اتصال دو شفت و انتقال قدرت در سیستم های مکانیکی به کار برده می شوند. فروش کوپلینگ Grid  در سایزهای متفاوت صورت می پذیرد و منطبق بر میزان قطر شفت، می توان بهترین کوپلینگ را خریداری نمود. شرکت کیهان افزار زاگرس از آن جمله مراکزی است که در حوزۀ واردات و فروش کوپلینگ در مدل و برندهای متفاوت فعالیت می کنند. این چنین در لیست محصولات خود، امکان خرید کوپلینگ شبکه ای را برای صنعت گران فراهم نموده اند.

مزیت و موارد کاربرد کوپلینگ شبکه ای

از مزایای کوپلینگ شبکه ای و دیگر انواع آن، برای انتقال و همچنین کنترل میزان قدرت گشتاور سیستم های متحرک استفاده می شود. لازم به ذکر است که میزان گشتاور، از یک مقدار مشخص بالاتر رود، شرایط برای افزایش لغزش سیستم و در نهایی جدایی قطعات از یکدیگر فراهم می شود. بنابراین انتخاب نوع و سایز کوپلینگ Grid در عملکرد چنین سیستم های مکانیکی بسیار حائز اهمیت می باشد. کوپلینگ شبکه ای با عنوان کوپلینگ ارتجاعی نیز شناخته می شود و شامل دو هاب شافت، یک شبکه فنر فلزی و یک کیت درپوش دو تکه می باشد.

کوپلینگ Grid قادر به انتقال گشتاور میان دو هاب شفت از طریق المان های شبکه ای فنر شکل فلزی می باشند. در واقع طراحی کوپلینگ شبکه ای همچون کوپلینگ های چرخ دنده ای و دیکسی می باشد که از تراکم گشتاور بالایی برخوردار می باشند. جهت خرید کوپلینگ Grid استاندارد و اورجینال با کادر فروش شرکت کیهان افزار زاگرس تماس بگیرید.

کوپلینگ شبکه ای یکی از کاربردی ترین انواع کوپلینگ به شمار می روند که می توان در سایزهای متفاوت آن را تهیه نمود. هدف کلی از بکارگیری قطعات کوپلینگ Grid و دیگر انواع کوپلینگ، اتصال دو شافت در سیستم های مکانیکی همچون ماشین آلات صنعتی می باشد. این چنین جهت خرید کوپلینگ شبکه ای، بایستی توجه و دقت کافی نسبت به مشخصات فنی سیستم های مکانیکی داشته باشید. طراحی بدنه و شکل ظاهری کوپلینگ شبکه ای همچون انواع کوپلینگ چرخ دنده ای و دیسکی می باشد. شرکت کیهان افزار زاگرس به عنوان یکی از تأمین کنندگان قطعات کوپلینگ در بازار، توانسته اند در لیست محصولات خود، موفق به فروش کوپلینگ Grid در سایز و تایپ های متفاوت گردند.

خرید کوپلینگ شبکه ای در تایپ و سایز متفاوت

از کوپلینگ شبکه ای به عنوان کوپلینگ ارتجاعی یاد می شود چون متشکل از یک قطعۀ شبکه ای فنر شکل فلزی می باشد و این چنین دارای قابلیت انتقال گشتاور میان دو شفت در سیستم های مکانیکی هستند. از ویژگی های شاخص کوپلینگ Grid می توان به قابلیت جذب و پخش کردن پیک ضربه ای در طول زمان اشاره نمود. در برخی از سیستم های مکانیکی، با نصب کوپلینگ شبکه ای می توان میزان بارهای پیک شده را کاهش داد و سپس می توان مقداری قابلیت میرایی ارتعاشی ایجاد نمود.

لازم به ذکر است که کوپلینگ های شبکه ای به نحوی است که قابلیت بکارگیری در سیستم های مکانیکی با ناهمترازی محدود دارند. این چنین قابلیت انتقال گشتاور میان دو هاب شفت را به وسیله شبکه فنر فلزی دارند. هم اکنون صنعت گران متناسب با سیستم های مکانیکی که قصد طراحی و ساخت آنها را دارند، منطبق بر سایز قطر شفت، می توانند نسبت به خرید کوپلینگ Grid اقدام نمایند. در صورت لزوم به تأمین انواع کوپلینگ فلزی و انعطاف پذیری در سایز و تایپ های متفاوت می توانید با واحد فروش شرکت کیهان افزار زاگرس تماس حاصل فرمائید.

شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 367
نمایش همه
علاقه مندی ها ()