کلرزن از دستگاه های ضدعفونی آب می باشد که برای پیشگیری از بیماری ها برای آب آشامیدنی ، استخر و... از آن استفاده می شود. کلر به عنوان ماده ی ضد عفونی کنند شناخته می شود و امروزه به صورت پودر ، قرص و مایع استفاده می شود. استفاده از  کلرزن  به منظور پخش یکنواخت کلر در آب مورد استفاده قرار می گیرد. کلرزنی روش عالی برای کنترل آلودگی های آب است.  کلر ماده ی ضد میکروب بوده و با استفاده از کلرزن می توان کلر را به آب افزود و به این صورت عامل بیماری زا از بین می رود.

خرید کلرزن با قیمت ارزان

قیمت پکیج تزریق کلر یکی از موارد مهم در خرید کلرزن می ‌باشد و به طور کلی تجهیزات تصفیه سازی آب و فاضلاب هر یک دارای قیمت ‌های مختلفی هستند اما مجموعه اطلس آب با ارائه مستقیم این دستگاه توانسته قیمت ‌های بسیار مناسبی را در نظر بگیرد.

اگر می ‌خواهید خرید کلرزن قیمت ارزان را انجام دهید ، پیشنهاد ما به شما مجموعه اطلس آب است زیرا این مجموعه انواع پکیج تزریق کلر را ارائه می ‌نماید. برای خرید دستگاه کلرزن با قیمت ارزان از طریق این مجموعه می ‌توانید بهترین دستگاه‌ ها را با قیمت مناسب تهیه کنید.

فروش کلرزن با کیفیت بالا

 یکی از موارد مهمی که در زمان خرید دستگاه کلرزن باید به آن توجه داشته باشید کیفیت دستگاه است. اگر دستگاه کلرزن کیفیت لازم را نداشته باشد، در زمان کوتاهی دچار مشکل خواهد شد اما اگر این دستگاه را از سازندگان معتبر تهیه کنید و کیفیت بالایی داشته باشد، دوام بسیار بالایی را از آن مشاهده خواهید کرد بنابراین برای خرید به سایت مراجعه کنید. اطلس ‌آب با سال‌ ها فعالیت در زمینه طراحی و ساخت انواع تجهیزات مورد نیاز در سیستم ‌های تصفیه سازی آب و فاضلاب توانسته یکی از مجموعه ‌های برتر فروش کلرزن در کشورمان باشد.

برای خرید پکیج تزریق کلر  و سایر تجهیزات تصفیه‌ سازی آب از طریق سایت این مجموعه و تماس با کارشناسان ما می ‌توانید انواع این دستگاه‌ها را تهیه کنید.

کلر ماده ی ضد عفونی کننده است که به آب افزوده می شود تا بتوان آلودگی های آب را حذف کرد. استفاده از کلر برای آب شرب انجام می گیرد و همچنین برای آب استخر ها نیز استفاده از کلر بسیار زیاد است. کلرزن وسیله ای است که با استفاده از آن ، کلر به آب انتقال پیدا می کند. در واقع برای پخش مناسب کلر در آب استفاده از کلرزن ضروری است. استفاده از کلرزن موجب سرعت کلرزنی می شود و انواع دستگاه های کاریناتور بدین منظور ساخته شده است. از کلرزن برای کلرزنی آب استخر استفاده ی زیادی می شود تا به این صورت میکروب های آب حذف شود.

فروش کلرزن از طریق فروشگاه اطلس آب انجام می گیرد که متناسب برای کلر زنی مصارف مختلف می باشد و شما می توانید خرید کلرزن را با مناسب ترین قیمت از طریق این مجموعه انجام دهید.

خرید کلرزن با عالی ترین کیفیت

مجموعه ی اطلس آب از طراحان و سازندگان انواع پکیج تصفیه سازی آب و فاضلاب است و تمام دستگاه های مورد نیاز تصفیه سازی آب را ارائه می کند. یکی از محصولات این مجموعه کلرزن است که با عالی ترین کیفیت ارائه می شود. به دلیل کاربرد گسترده ی کلرزن در سیستم های تصفیه سازی آب ، نیاز است که خرید کلرزن را از مجموعه ی معتبر انجام دهید. خرید کلرزن با عالی ترین کیفیت را از مجموعه ی اطلس آب انجام دهید.

قیمت کلرزن

قیمت کلرزن یکی از موارد مهم در خرید دستگاه کلرزن است و باید بدانید که دستگاه ‌های کلرزن با قیمت ‌های مختلف عرضه می ‌شوند. برند یکی از مهم ‌ترین عوامل در تعیین قیمت کلرزن می‌ باشد. سازندگان مختلفی کلرزن ‌ها را به تولید می ‌رسانند و برند های معتبر قیمت ‌های بالاتری را در نظر می ‌گیرند زیرا محصولاتشان با کیفیت‌ تر است.

شرکت اطلس آب

    آدرس : تهران کیلومتر 20 جاده مخصوص جنب شرکت نفت پارس خیابان

    کیمیا پژوهان خیابان مارال رنگ پلاک 118

            فکس 46076976      تلفن  46073396      46076082  021 

     ایمیل atlasab724@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 606
نمایش همه
علاقه مندی ها ()